W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

„Gastrofestival” na czesko-polskim pograniczu

Plakat Gastrofestivalu. Zaprasza Gmina Piotrowice k/Karwiny. 21 maja od godziny 12.00. Teren motocrossu Marklowice Dolne. Program kulinarny. Program towarzyszący.

21 maja na terenie motocrossu w Marklowicach Dolnych w Republice Czeskiej odbędzie się „Gastrofestival”, impreza kulinarno-rozrywkowa organizowana przez Gminę Piotrowice k. Karwiny przy udziale Gmin Zebrzydowice i Hażlach. Początek o godzinie 12.00. W programie wiele czeskich i polskich pyszności do skosztowania oraz bogaty program towarzyszący. Wystąpią m.in. zespoły z Polski: „Nadolzianie” i „Wielkokończanie”. Z Ostrawy, Karwiny i Zebrzydowic będzie kursował specjalny retro-pociąg i zabytkowy autobus. Na imprezę wstęp wolny. Więcej szczegółów na poniższym plakacie.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}