W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Cieszynie przekazuje informacje na temat konkursu filmowego dla młodzież w wieku od 15 do 23 lat „Moja Wizja Zero – Rolnik Liderem Bezpieczeństwa” z prośbą o jego rozpowszechnienie.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów uczelni wyższych, w szczególności o profilu rolniczym. Celem konkursu jest m.in. promowanie bezpiecznych zachowań związanych z pracą na terenie gospodarstwa rolnego. Zadanie konkursowe polega na nagraniu krótkiego filmu na temat trzech filarów międzynarodowej kampanii Wizji Zero i co najmniej jednej z jej siedmiu złotych zasad.

Najlepsze prace konkursowe zostaną wyróżnione nagrodami rzeczowymi i finansowymi.

Na zgłoszenia konkursowe czekamy od 30 czerwca do 30 września br.

Zapraszamy do udziału!

Materiały

Plakat Moja Wizja Zero
Moja​_Wizja​_Zero-plakat.pdf 0.84MB