W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Memoriał Jana Pomiećki (1960-2004)

Z lewej strony napis złotymi literami Gmina Hażlach. Z prawej strony herb Gminy Hażlach: na niebieskim polu złota gwiazda sześciopromienna, poniżej czarny róg myśliwski ze złotymi okuciami.

W sobotę 6 listopada w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Trzech Braci przy ulicy Kościelnej 2 w Hażlachu odbędzie się Memoriał Jana Pomiećki (jednocześnie dwie edycje: niezorganizowana w roku ubiegłym z powodu pandemii XVI edycja oraz tegoroczna XVII edycja), rozgrywany jako Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Hażlach. Do udziału w nim organizatorzy zapraszają amatorów niewystępujących na co dzień w klubach. Początek o godzinie 10.00. Zapisy chętnych przed zawodami. Zgłoszenie się do udziału w turnieju jest równoznaczne ze zgodą zawodnika na stosowanie się do obowiązujących rygorów sanitarnych.

Turniej zostanie rozegrany w dwóch kategoriach wiekowych: do 60 lat włącznie i weteranów powyżej 60 lat. Wszystkich uczestników obowiązuje strój i obuwie sportowe oraz przepisy i regulamin Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Zdobywcy miejsc od I do III otrzymają puchary ufundowane ze środków promocji Gminy Hażlach.       

{"register":{"columns":[]}}