W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konkurs plastyczny „Najpiękniejsza pocztówka bożonarodzeniowa dla znajomych w Czechach"

Od lewej do prawej loga: Przekraczamy granice 2014-2020, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego, Euroregion Těšínské Slezsko – Śląsk Cieszyński

Gmina Hażlach i Gminny Ośrodek Kultury ogłaszają konkurs plastyczny na „Najpiękniejszą pocztówkę bożonarodzeniową dla znajomych w Czechach”. Jego celem jest przygotowanie pocztówki z życzeniami dla rówieśników w przedszkolu i szkole w Czechach. Do konkursu każdy uczestnik może zgłosić jedną pracę. Pocztówka bożonarodzeniowa ma być wykonana samodzielnie w dowolnej technice. Format pracy – od A6 do A4.

Konkurs adresowany jest do dzieci z Gminy Hażlach w wieku od 3 do 15 lat. Warunkiem udziału jest wykonanie i dostarczenie pracy wraz z metryczką do dnia 15 grudnia 2021 roku  do godziny 16.00 do Domu Przyrodnika w Hażlachu (Hażlach, ulica Główna 2/plac prof. Wiktora Wawrzyczka) lub do godz. 14.00 do siedziby GOK w Pogwizdowie.

Konkurs jest realizowany w ramach projektu transgranicznego „Kultura w dolinie rzeki Olzy/Kultura v údolí řeky Olše”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa w ramach Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Śląsk Cieszyński - Těšínské Slezsko Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska.

Regulamin oraz karta zgłoszenia są do pobrania na stronie internetowej GOK Hażlach.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}