W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ankieta węglowa

Z lewej strony napis złotymi literami Gmina Hażlach. Z prawej strony herb Gminy Hażlach: na niebieskim polu złota gwiazda sześciopromienna, poniżej czarny róg myśliwski ze złotymi okuciami.

W związku z możliwością dystrybucji węgla na potrzeby Mieszkańców Gminy Hażlach przez Urząd Gminy Hażlach, udostępniamy Państwu ankietę, której celem jest określenie zapotrzebowania na ten surowiec.

Ankieta jest skierowana wyłącznie do osób mieszkających na terenie Gminy Hażlach, które otrzymały dodatek węglowy lub uzyskały do niego prawo i do tej pory nie zakupiły węgla w cenie poniżej 2.000 złotych za tonę.

Wyniki ankiety będą podstawą do wstępnego oszacowania zamówienia na węgiel. W związku z tym bardzo prosimy wszystkich Mieszkańców Gminy Hażlach, którzy spełniają kryteria do zakupu opału za pośrednictwem samorządu, o jej wypełnienie i złożenie w terminie do dnia 2 listopada 2022 roku za pośrednictwem poczty elektronicznej: ankieta@hazlach.pl lub w wersji papierowej w sekretariacie Urzędu Gminy Hażlach.

Jednocześnie informujemy, że Urząd Gminy Hażlach nie będzie miał żadnego wpływu na jakość dystrybuowanego węgla oraz asortyment, jaki będzie ostatecznie dostępny dla naszego samorządu.

Materiały

Ankieta węglowa
Ankieta​_weglowa.pdf 0.45MB
Ankieta węglowa (wersja edytowalna)
Ankieta​_weglowa​_wersja​_edytowalna.doc 0.04MB
Ankieta węglowa (dostępna cyfrowo)
Ankieta​_weglowa​_dostepna​_cyfrowo.docx 0.01MB
{"register":{"columns":[]}}