W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Przerwa w dostawie wody w dniu 5 lipca 2022 roku w Hażlachu i Zamarskach

Z lewej strony stylizowany symbol cieszyńskiej wieży piastowskiej, z prawej strony dwukolorowy napis dużymi literami Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie wody w dniu 5 maja 2022 roku w godzinach od 9.00 do 12.00 w Hażlachu w rejonie ulic: Długa 1-3, Kwiatowa, Osiedlowa, Krótka, Lipowa, Leśna, Kręta, Cicha, Miodowa, Rajska, Dębowa, Kostkowicka, Muroń 19-24, Skoczowska oraz w Zamarskach w rejonie ulicy Czarne Doły 40-55 i ulicy Szerokie 47-78.

Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po usunięciu awarii, może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Dyspozytornia Ustroń

{"register":{"columns":[]}}