W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Doroczne zawody i kolejny sukces wędkarzy z Pogwizdowa

Nagrodzeni finaliści zawodów z prezesem Koła Janem Cieślarem. Na zdjęciu grupa dzieci z nagrodami. Jeden chłopak prezentuje rakietę do badmintona

Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Pogwizdowie we współpracy z Gminą Hażlach zorganizowało w minionym miesiącu doroczne zawody wędkarskie dla dzieci ze szkół z terenu gminy Hażlach. Wzięło w nich udział 53 uczestników.

Młodzi wędkarze otrzymali od organizatorów nagrody rzeczowe oraz słodkie upominki, które wręczali: Jan Cieślar – Prezes PZW Pogwizdów oraz Renata Żyła – przedstawicielka Urzędu Gminy Hażlach. W trakcie zawodów ich uczestnicy mogli skorzystać z przygotowanych przez organizatorów ciepłych napojów. Było także ognisko z kiełbaskami.

W tym miejscu warto nadmienić, że drużyna juniorów Koła PZW Pogwizdów w składzie Dawid Ptaszek, Daniel Sabela i Szymon Gawlik zaliczyła kolejny udany występ w Grand Prix Okręgu PZW zajmując drużynowo drugie  miejsce w zawodach o Puchar Prezesa Okręgu. Jak informuje udzielający się w pogwizdowskim Kole Stanisław Bromnik, dzięki temu nasi wędkarze umocnili się na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej całego cyklu.

– Szczerze gratuluję młodym wędkarzom z Pogwizdowa oraz ich opiekunom ostatnich sukcesów i życzę utrzymania obecnie zajmowanej wysokiej pozycji do końca cyklu zawodów. Jednocześnie bardzo dziękuję wszystkim członkom Koła i jego władzom za niezmiennie bardzo dobrą współpracę z naszym samorządem – podkreśla Wójt Gminy Hażlach Grzegorz Sikorski.

Zdjęcia (3)