W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ogłoszenie o sprzedaży końcowej dotyczącej zakupu preferencyjnego paliwa stałego dla gospodarstw domowych

Preferencyjny zakup węgla kamiennego. Na ilustracji składowany węgiel kamienny

Na podstawie art. 14a ust. 1 ustawy z dnia 27 października 2022 roku o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych (Dz.U. z 2022 poz. 2236 z późn. zm.) Wójt Gminy Hażlach ogłasza sprzedaż końcową paliwa stałego dla gospodarstw domowych.

1. Termin składania wniosków do 30 czerwca 2023 roku.

2. Szacunkowa ilość paliwa stałego przeznaczonego do sprzedaży końcowej wynosi 7,660 ton z podziałem na następujące sortymenty:

a) groszek - 2,880 tony

b) orzech - 4,780 tony.

3. Cena za tonę paliwa stałego wynosi 1680,00 zł.

Do zakupu preferencyjnego uprawniona jest osoba fizyczna w gospodarstwie domowym, która spełnia warunki do otrzymania dodatku węglowego, zgodnie z art. 2 ust. 1 ustawy z dnia 5 sierpnia 2022 roku o dodatku węglowym (t.j. Dz. U.2023 poz. 141 z późn zm.).

Wnioski o zakup rozpatrywane będą w kolejności ich wpłynięcia do wyczerpania ilości paliwa stałego przeznaczonego do sprzedaży końcowej.

Do sprzedaży końcowej nie stosuje się ograniczeń ilości paliwa stałego dostępnej dla jednego gospodarstwa domowego w ramach zakupu preferencyjnego.

Wójt
Grzegorz Sikorski

Materiały

Ogłoszenie Wójta Gminy Hażlach o sprzedaży końcowej dotyczącej zakupu preferencyjnego paliwa stałego dla gospodarstw domowych
Ogloszenie​_o​_sprzedazy​_koncowej​_paliwa​_stalego.pdf 0.41MB
Wniosek o zakup preferencyjny paliwa stałego – sprzedaż końcowa z klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych (pdf)
Wniosek​_o​_zakup​_preferencyjny​_paliwa​_stalego​_sprzedaz​_koncowa​_z​_klauzula​_RODO.pdf 1.47MB
Wniosek o zakup preferencyjny paliwa stałego – sprzedaż końcowa z klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych (docx)
Wniosek​_o​_zakup​_preferencyjny​_paliwa​_stalego​_sprzedaz​_koncowa​_z​_klauzula​_RODO.docx 0.06MB
{"register":{"columns":[]}}