W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Komunikat Wójta Gminy Hażlach w sprawie przedłużenia do 3 maja 2021 roku częściowego ograniczenia dostępu do Urzędu Gminy Hażlach

Na niebieskim polu złota gwiazda sześciopromienna, poniżej czarny róg myśliwski ze złotymi okuciami

W związku z panującą w dalszym ciągu sytuacją epidemiczną i przedłużeniem w całym kraju obowiązujących obostrzeń, utrzymujemy w terminie do dnia 3 maja 2021 roku ograniczenie możliwości dostępu do Urzędu Gminy Hażlach i bezpośredniego załatwiania spraw w biurach.

Urząd Gminy Hażlach pracuje w obowiązujących godzinach urzędowania, jednak nadal obowiązuje ograniczenie bezpośredniej dostępności i obsługi interesantów. Wszystkie biura pozostają zamknięte z wyjątkiem Kasy Urzędu (I piętro, pokój numer 11), Urzędu Stanu Cywilnego (I piętro, pokój numer 3) oraz Referatu Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Mienia (parter budynku, wejście boczne, gdzie wcześniej mieścił się Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej), w którym zlokalizowano Biuro Podawcze.

Wirus przenosi się drogą kropelkową, dlatego prosimy o ograniczenie wizyt w Urzędzie i w miarę możliwości załatwianie spraw drogą telefoniczną, mailową na adres ug@hazlach.pl lub poprzez elektroniczną platformę usług administracji publicznej ePUAP.  W wielu przypadkach wystarczy telefoniczny kontakt z Urzędem pod numerem telefonu 33 85 69 479 lub 33 85 69 492, skąd zostaną Państwo przekierowani do pracowników merytorycznych.

Płatność podatków oraz inne opłaty można także realizować drogą elektroniczną.

Wójt

Grzegorz Sikorski