W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Przerwa w dostawie wody w dniu 4 stycznia 2022 roku w Hażlachu

Z lewej strony stylizowany symbol cieszyńskiej wieży piastowskiej, z prawej strony dwukolorowy napis dużymi literami Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z pracami na sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie wody dnia 4 stycznia 2022 r. od godz. 8.00 do godz. 16.00 w Hażlachu w rejonie ulic: Leśna 7, 13, 13A, 15, Dz.739/33, Dz. 737/13, Krótka 1, 2.

Jednocześnie informujemy, że w trakcie płukania sieci wodociągowej po wykonanych pracach, może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z powyższym prosimy o niepobieranie wody w tym czasie.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Dyspozytornia WZC

{"register":{"columns":[]}}