W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Koncert Kolęd w Hażlachu

Plakat Koncertu Kolęd. Niedziela 16 stycznia 2022 roku, godzina 15.00. Sala widowiskowa biblioteki w Hażlachu

Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Hażlachu zapraszają na Koncert Kolęd w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej im. Janiny Marcinkowej, który odbędzie się w sali widowiskowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Hażlachu (ul. Główna 37) w niedzielę 16 stycznia o godzinie 15.00. Wezmą w nim udział także zespoły z naszej Gminy – „Wielkokończanie” oraz „Kapela Pana Janka” z Pogwizdowa.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia przed koncertem od godziny 14.00.

Uwaga – ilość miejsc ograniczona. Na sali widzów obowiązuje zasłanianie nosa i ust, zgodnie z aktualnie obowiązującymi wytycznymi: „prowadzenie działalności przez domy i ośrodki kultury jest dopuszczalne w pomieszczeniach, pod warunkiem udziału nie więcej niż 30% uczestników”.

Do limitu 30% nie wlicza się zaszczepionych przeciwko COVID-19 pod warunkiem okazania przez te osoby: unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID lub zaświadczenia o szczepieniu, wyniku testu i wyzdrowieniu. W przypadku nieokazania wskazanych dokumentów, przedsiębiorca ma prawo odmówić obsługi.

 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}