W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

VII edycja konkursu Śląskie Lokalnie

15.05.2024

VII edycja konkursu Śląskie Lokalnie. FIO Śląskie Lokalnie. Klaster Innowacji Społecznych. Start naboru 06.05.2024 r. Zdobądź 7500 zł dotacji na realizację swojego pomysłu! „Śląskie Lokalnie 2024” w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030

Trwa kolejna, VII edycja konkursu Śląskie Lokalnie! Jest to inicjatywa skierowana do organizacji pozarządowych z województwa śląskiego oraz lokalnych działaczy, aktywistów, społeczników, którzy nie są zrzeszeni w żadnej sformalizowanej organizacji. W tym roku mogą otrzymać oni nawet 7500 zł bezzwrotnej dotacji na realizację działań dla społeczności lokalnej. Nabór rozpoczął się 6 maja i potrwa 30 dni (do 4 czerwca włącznie).

Dla kogo jest konkurs? Dla każdego! Wnioski może składać:

  • grupa trzech pełnoletnich osób, która chce zrealizować swój pomysł na działanie (jako grupa nieformalna),
  • młoda organizacja pozarządowa,
  • lokalna organizacja pozarządowa, której budżet za rok poprzedni nie przekroczył 50 tys. zł,
  • organizacja patronacka (w imieniu grup nieformalnych).

Na co można wydać dotację? Realizowany pomysł musi mieścić się w katalogu zadań publicznych, dotyczących lokalnej społeczności. Za otrzymane środki możesz sfinansować wszystko co jest niezbędne do realizacji projektu.

Szczegóły na www.fioslaskie.com. Zapraszamy!

Biuro projektu Śląskie Lokalnie

ul. Siemińskiego 22, 44-100 Gliwice

mail: kontakt@fioslaskie.com

infolinia: 579 650 968 

www: fioslaskie.com

Materiały

Kolejna edycja konkursu Śląskie Lokalnie
slaskie​_lokalnie​_2024​_plakat.pdf 13.79MB

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}