W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

HotSpot

Od lewej do prawej strony loga: Fundusze Europejskie Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Szanowny internauto, projekt „Publiczny internet dla każdego w Gminie Hażlach” umożliwia bezpłatny dostęp do publicznej sieci otwartej. W związku z powyższym należy zachowywać stosowne środki ostrożności.

W ramach projektu na terenie 6 sołectw Gminy Hażlach powstało 14 punktów umożliwiających bezprzewodowy dostęp do internetu, w tym: 2 wewnętrzne – w budynku Domu Przyrodnika w Hażlachu i budynku Domu Sportowca w Kończycach Wielkich oraz 12 zewnętrznych – na terenie przyległym do boiska sportowego w Kończycach Wielkich, na terenach wokół budynku Gminnego Ośrodka Kultury i boiska sportowego w Brzezówce, Domu Przyrodnika, Gminnej Biblioteki Publicznej, boiska sportowego, placu zabaw obok Orlika w Hażlachu, wiaty i siłowni zewnętrznej obok ścieżki zdrowia w Kończycach Wielkich, Ochotniczej Straży Pożarnej, Centrum Usług Społecznych, filii Gminnej Biblioteki Publicznej, Szkoły Podstawowej i boiska sportowego oraz na terenie rekreacyjnym osiedla Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej i Gminnego Ośrodka Kultury w  Pogwizdowie, na terenie wiaty i Otwartej Strefy Aktywności w Rudniku, oraz wokół Domu Ludowego i na terenie Parku rekreacyjno-sportowego w Zamarskach.

Projekt „Publiczny internet dla każdego w Gminie Hażlach” został dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, osi priorytetowej I. Powszechny dostęp do szybkiego internetu, dla działania 1.1. Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich częstotliwościach.

 

Materiały

Zarządzenie numer 0050.154.2021 Wójta Gminy Hażlach z dnia 28 czerwca 2021 roku w sprawie Regulaminu korzystania z bezpłatnego dostępu do internetu
Zarzadzenie​_0050​_154​_2021.pdf 0.32MB
Zarządzenie numer 0050.154.2021 Wójta Gminy Hażlach z dnia 28 czerwca 2021 roku w sprawie Regulaminu korzystania z bezpłatnego dostępu do internetu (dostępne cyfrowo)
Zarzadzenie​_0050​_154​_2021​_dostepne​_cyfrowo.docx 0.18MB
Regulamin bezpłatnego dostępu do internetu na terenie Gminy Hażlach
Regulamin​_bezplatny​_internet.pdf 1.01MB
Regulamin bezpłatnego dostępu do internetu na terenie Gminy Hażlach (dostępny cyfrowo)
Regulamin​_bezplatny​_internet​_dostepny​_cyfrowo.docx 0.19MB
Wykaz punktów bezpłatnego dostępu do publicznej sieci bezprzewodowego internetu „Publiczny internet dla każdego w Gminie Hażlach”
Wykaz​_punktow.docx 0.18MB
Wykaz punktów bezpłatnego dostępu do publicznej sieci bezprzewodowego internetu „Publiczny internet dla każdego w Gminie Hażlach” (dostępny cyfrowo)
Wykaz​_punktow​_dostepny​_cyfrowo.docx 0.18MB
Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych: bezpłatny dostęp do internetu na terenie Gminy Hażlach
Klauzula​_bezplatny​_internet.docx 0.02MB
Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych: bezpłatny dostęp do internetu na terenie Gminy Hażlach (dostępna cyfrowo)
Klauzula​_bezplatny​_internet​_dostepna​_cyfrowo.docx 0.02MB
{"register":{"columns":[]}}