W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

HotSpot

Od lewej do prawej strony loga: Fundusze Europejskie Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Szanowny internauto, projekt „Publiczny internet dla każdego w Gminie Hażlach” umożliwia bezpłatny dostęp do publicznej sieci otwartej. W związku z powyższym należy zachowywać stosowne środki ostrożności.

W ramach projektu na terenie 6 sołectw Gminy Hażlach powstało 14 punktów umożliwiających bezprzewodowy dostęp do internetu, w tym: 2 wewnętrzne – w budynku Domu Przyrodnika w Hażlachu i budynku Domu Sportowca w Kończycach Wielkich oraz 12 zewnętrznych – na terenie przyległym do boiska sportowego w Kończycach Wielkich, na terenach wokół budynku Gminnego Ośrodka Kultury i boiska sportowego w Brzezówce, Domu Przyrodnika, Gminnej Biblioteki Publicznej, boiska sportowego, placu zabaw obok Orlika w Hażlachu, wiaty i siłowni zewnętrznej obok ścieżki zdrowia w Kończycach Wielkich, Ochotniczej Straży Pożarnej, Centrum Usług Społecznych, filii Gminnej Biblioteki Publicznej, Szkoły Podstawowej i boiska sportowego oraz na terenie rekreacyjnym osiedla Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej i Gminnego Ośrodka Kultury w  Pogwizdowie, na terenie wiaty i Otwartej Strefy Aktywności w Rudniku, oraz wokół Domu Ludowego i na terenie Parku rekreacyjno-sportowego w Zamarskach.

Projekt „Publiczny internet dla każdego w Gminie Hażlach” został dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, osi priorytetowej I. Powszechny dostęp do szybkiego internetu, dla działania 1.1. Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich częstotliwościach.