W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Sportowcy wyróżnieni i nagrodzeni

Laureaci nagród w towarzystwie Wójta Grzegorza Sikorskiego i Przewodniczącego Rady Gminy Sławomira Kolondry. Osoby stoją w plenerze. Wokół trawa, z tyłu drzewa liściaste

W czasie ostatniej, czerwcowej sesji Rady Gminy, podczas której radni jednogłośnie po rozpatrzeniu raportu o stanie Gminy Hażlach i sprawozdania finansowego za rok 2021 uchwalili udzielenie Wójtowi Gminy Hażlach absolutorium z tytułu wykonania ubiegłorocznego budżetu Gminy i następnie wotum zaufania, doszło także do uhonorowania zawodników i trenerów, którzy w roku 2021 osiągnęli wysokie wyniki we współzawodnictwie międzynarodowym i krajowym. Specjalne statuetki odebrali oni z rąk Wójta Gminy Grzegorza Sikorskiego i Przewodniczącego Rady Gminy Sławomira Kolondry. Ponadto, zgodnie z uchwałą Rady Gminy nr III/17/2021 z dnia 24 lutego 2021 roku w sprawie ustanowienia oraz określenia warunków, zasad, trybu przyznawania i pozbawiania nagród i wyróżnień za wysokie wyniki we współzawodnictwie międzynarodowym lub krajowym, która wprowadziła Regulamin przyznawania i pozbawiania nagród i wyróżnień Gminy Hażlach za wysokie wyniki sportowe i za osiągnięcia w działalności sportowej, wyróżnione osoby otrzymały jednorazowe nagrody pieniężne będące wyrazem uznania za osiągnięte wyniki sportowe.

Oto nagrodzeni sportowcy (na poniższych fotografiach widnieje 8 osób, które odebrały statuetki osobiście podczas sesji w dniu 29 czerwca 2022 roku):

Jan Błaszczyk – otrzymał nagrodę za działalność sportową jako trener ju-jitsu, jego podopieczni osiągnęli wysokie wyniki w Mistrzostwach Europy i Polski.

Filip Czupil – otrzymał nagrodę za udział w zawodach rangi Mistrzostw Europy w jujitsu (zajął V miejsce).

Maja Czyż – otrzymała nagrodę za zdobycie III miejsca w zawodach rangi Mistrzostw Wojewódzkich w judo.

Jacek Drewek – otrzymał nagrodę za udział w zawodach rangi Mistrzostw Europy w ju-jitsu (zajął VII miejsce).

Jakub Drewek – otrzymał nagrodę za zdobycie I miejsca w Mistrzostwach Polski w jujitsu.

Natalia Filipczak – otrzymała nagrodę za zdobycie II miejsca w zawodach rangi Mistrzostw Polski w ju-jitsu.

Andrzej Mrowczyk – otrzymał nagrodę za zdobycie III miejsca w zawodach rangi Mistrzostw Wojewódzkich w rajdach samochodowych.

Michał Salamon – otrzymał nagrodę za zdobycie I miejsca w zawodach rangi Mistrzostw Polski Modeli Zdalnie Sterowanych z Napędem Elektrycznym F5B.

Stanisław Salamon – otrzymał nagrodę za zdobycie IV miejsca w zawodach rangi Mistrzostw Polski Modeli Zdalnie Sterowanych z Napędem Elektrycznym F5B.

Jakub Szcześniak – otrzymał nagrodę za zdobycie III miejsca w zawodach rangi Mistrzostw Polski w hokeju na lodzie.

Mateusz Żebrok – otrzymał nagrodę za zdobycie II miejsca w zawodach rangi Mistrzostw Polski w koszykówce.

Zdjęcia (9)

{"register":{"columns":[]}}