W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Obywatelski monitoring funduszy europejskich

Plakat: Obywatelski monitoring funduszy europejskich - spotkania informacyjne. Rola organizacji pozarządowych w monitorowaniu programów krajowych i regionalnych finansowanych z funduszy europejskich

Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych przypomina, że organizacje pozarządowe pełnią ważną rolę w procesie monitorowania programów krajowych i regionalnych finansowanych z funduszy europejskich. Otóż, na potrzeby każdego programu zatwierdzonego przez Komisję Europejską w ramach zatwierdzonej Umowy Partnerstwa na lata 2021-2027 już wkrótce zostaną powołane komitety monitorujące. Obowiązkowo w składzie komitetów znajdą się organizacje pozarządowe, w szczególności stojące na straży praw podstawowych i innych zasad.

Materiały

Obywatelski monitoring funduszy europejskich
pozarzadowe​_obywatelski​_monitoring​_funduszy.docx 1.94MB
Obywatelski monitoring funduszy europejskich
pozarzadowe​_obywatelski​_monitoring​_funduszy.pdf 0.47MB

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}