W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

"Wiadomości Gminy Hażlach"

„Wiadomości Gminy Hażlach” są miesięcznikiem wydawanym od czerwca 2015 roku przez Gminny Ośrodek Kultury. Wcześniej wydawcą tej gazety samorządowej, której pierwszy numer ukazał się w 1995 roku, był Zarząd Gminy, a następnie Wójt Gminy. Rozprowadzany nieodpłatnie miesięcznik dociera do większości mieszkańców gminy i jest formą kontaktu między lokalnym samorządem, jednostkami kultury i oświaty, a mieszkańcami.

W „Wiadomościach Gminy Hażlach” znajdują się najważniejsze informacje i ogłoszenia Urzędu Gminy, relacje z imprez i wydarzeń organizowanych przez GOK, szkoły, lokalnych działaczy. Są w niej również wywiady ze znanymi mieszkańcami, zaproszenia oraz sprawozdania wydarzeń sportowych.

Materiały do poszczególnych wydań przyjmowane są do10 dnia każdego miesiąca. Gazeta ukazuje się pod koniec każdego miesiąca i można ją bezpłatnie pobrać zarówno ze strony internetowej GOK, jak i w formie papierowej w wielu punktach na terenie gminy.

Istnieje możliwość zamieszczania na łamach gazety płatnych reklam.

Kontakt:

telefon: +48 735 130 801

e-mail: wgh@hazlach.pl

Materiały

Aktualne i archiwalne numery "Wiadomości Gminy Hażlach"
{"register":{"columns":[]}}