W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Debata nad Raportem o stanie Gminy za 2023 rok

07.06.2024

komunikat

Informujemy, że na sesji Rady Gminy zaplanowanej na dzień 17 czerwca 2024 r., zostanie przeprowadzona debata nad przedstawionym przez Wójta Gminy raportem o stanie gminy.
W debacie nad raportem uczestniczą radni oraz mogą uczestniczyć mieszkańcy gminy. Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie, składa do Przewodniczącego Rady Gminy, do dnia 14 czerwca 2024 r. do godz. 13.00 w Biurze Rady Gminy Luzino (budynek Urzędu Gminy przy ul. 10 Marca 11), pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 20 osób. Mieszkańcy są dopuszczani do głosu według kolejności otrzymania przez Przewodniczącego Rady Gminy, zgłoszenia. Liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi maksymalnie 15. Po zakończeniu debaty nad raportem o stanie gminy Rada przeprowadzi głosowanie nad udzieleniem Wójtowi Gminy wotum zaufania.

 

W załącznikach do pobrania znajduje się druk zgłoszenia, raport za 2023 rok oraz zawiadomienie o III Sesji Rady Gminy Luzino.

Materiały

Raport
RAPORT​_2023.pdf 1.15MB
zawiadomienie
Zawiadomienie​_-​_III​_sesja​_Rady​_Gminy​_Luzino.docx 0.02MB
zgłoszenie
zgłoszenie​_udział​_w​_debacie​_raport​_o​_stanie​_gminy​_luzino.docx 0.02MB
{"register":{"columns":[]}}