W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Pochodzący z Milwina Jan Tatarowicz w Ninja Warrior Polska

29.09.2022

Jan Tatarowicz

W piątym odcinku szóstej edycji programu Ninja Warrior Polska, który polega na pokonywaniu ekstremalnego toru przeszkód pojawił jeden z najmłodszych i najbardziej utalentowanych uczestników show. Mowa o 22-latku, który pochodzi z Milwina w Gminie Luzino. Jego efektowny i widowiskowy występ, który został wyemitowany 27 września br. zapewnił mu przepustkę do finału.

Jan Tatarowicz, który obecnie mieszka w Gdańsku to niezwykle zdolny zawodnik ninja. Jak mówią prowadzący program – „rośnie na ich oczach”. Rekordzista świetnie poradził sobie także w 5. edycji programu.

Finalista na co dzień jest studentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku. Sportowiec świetnie sprawdza się także w roli trenera, w tym m.in. w dziedzinie street workout’u.

Finał programu już 11 października br. na antenie TV Polsat.

Fot. Jan Tatarowicz- Tatar Workout

Jan Tatarowicz na torze 6. edycji: https://www.youtube.com/watch?v=LRvqjNzvYQI

{"register":{"columns":[]}}