W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Stypendia Wójta rozdane

05.09.2023

Stypendyści Gminy Luzino

4 września 2023 r. zostały wręczone zostały akty przyznania stypendium Wójta Gminy Luzino. Otrzymało je 7 uczniów z terenu gminy za wybitne osiągnięcia w nauce i sukcesy w konkursach uzyskane w roku szkolnym 2022/2023.

Stypendia otrzymali:

Amelia Nowakowska, Karolina Plichta, Jakub Tederko, Weronika Zielińska, Zofia Brzezińska, Julia Tyszer i Adam Kaczykowski.

Oprawa muzyczna wydarzenia została przygotowana i zaprezentowana przez Marikę Brzeźniak. Uroczystość odbyła się w murach luzińskiej biblioteki.

Z Programem wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży można zapoznać się na naszej stronie internetowej: https://samorzad.gov.pl/.../program-wspierania-edukacji...

{"register":{"columns":[]}}