W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Pożegnanie emerytek

27.07.2022

bukiet kwiatów

27 lipca br. z Urzędem Gminy Luzino pożegnała się Renata Lisius – kierownik Referatu Zagospodarowania Przestrzennego, Nieruchomości i Ochrony Środowiska. Po wielu latach pracy na rzecz lokalnej społeczności na emeryturę odeszła także Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Luzinie – Ewa Walczak.

Podziękowania na ręce obu Pań wraz z indywidualnymi życzeniami za oddanie i trud włożony w pracę na rzecz mieszkańców Gminy Luzino wręczył Wójt Gminy Luzino – Jarosław Wejer wraz ze skarbnik Gminy Luzino – Krystyną Skowrońską.

- „W związku z przejściem na emeryturę składamy wyrazy uznania za wieloletnią pracę, pełen profesjonalizm, zaangażowanie i poświęcenie, z jakim służyły Pani Gminie Luzino i jej mieszkańcom. Niech nadchodzący czas pozwoli na pielęgnowanie swoich pasji i zainteresowań. Jednocześnie proszę przyjąć życzenia dużo zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym” – mówił Wójt Gminy Luzino. Do życzeń przyłączył się także w imieniu Rady Gminy - Bartłomiej Formela - Przewodniczący Rady Gminy Luzino.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}