W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konsultacje społeczne

27.01.2023

30 stycznia 2023 r. w godz. od 16:00 do 20:00 w Luzinie odbędą się konsultacje społeczne dotyczące Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2021-2027.

LGD - afisz
Lokalna Grupa Działania „Kaszubska Droga"  w dniu 30 stycznia 2023 r. w godz. od 16:00 do 20:00 w sali OSP w Luzinie, ul. Ofiar Stutthofu 39 przeprowadzi konsultacje społeczne w zakresie przedstawienia celów i działań w ramach strategii, w tym wymiernych celów końcowych dotyczących rezultatów oraz planowanych działań.
LGD do udziału w spotkaniu konsultacyjnym, zaprasza liderów społeczności lokalnych, przedstawicieli Urzędów Gmin, przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedsiębiorców oraz wszystkich chcących skorzystać ze wsparcia finansowego Unii Europejskiej do realizacji swoich zamierzeń.
{"register":{"columns":[]}}