W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

1 132 400,00 zł dofinansowania z Rządowego Funduszu "Polski Ład" na modernizację oświetlenia zewnętrznego na terenie Gminy Luzino

07.12.2023

dofinasowanie plakat

Gmina Luzino otrzyma 1 132 400,00 zł dofinansowania z Rządowego Funduszu "Polski Ład" na modernizację oświetlenia zewnętrznego na terenie Gminy Luzino. 

Przedmiotem projektu jest modernizacja oświetlenia ulicznego w ciągach komunikacyjnych i ogólnodostępnych przestrzeniach publicznych na terenie gminy Luzino w celu zmniejszenia zużycia energii elektrycznej i zmniejszenia redukcji emisji CO2, a poprzez to kosztów jego utrzymania.
Zakres inwestycji zakłada wymianę energochłonnych i nieefektywnych opraw sodowych na oprawy wykonane w technologii LED. Planowana realizacja do końca 2024 roku.

{"register":{"columns":[]}}