W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zaproszenie dla mieszkańców na debatę o bezpieczeństwie w ruchu drogowym

policja

Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie, Posterunek Policji w Luzinie wspólnie z Urzędem Gminy Luzino organizują debatę ewaluacyjną o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, która odbędzie się 30 listopada 2022 roku o godzinie 11:00 w świetlicy wiejskiej w Luzinie (sala nad remizą OSP).

Podczas debaty przedstawione zostaną zagadnienia związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Mundurowi podsumują także ilość zdarzeń oraz ich przyczyny. Poruszone zostaną kwestie związane z funkcjonowaniem KRAJOWEJ MAPY ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA na terenie gminy jako narzędzia umożliwiającego lokalnej społeczności szybkie i anonimowe informowanie Policji o miejscach zagrożonych. Mieszkańcy Gminy będą także mogli poznać swoich dzielnicowych.
Serdecznie zapraszamy Mieszkańców do wzięcia udziału w spotkaniu.

{"register":{"columns":[]}}