W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Stypendia Wójta przyznane

01.09.2022

stypendia wójta

31 sierpnia 2022 r. wręczone zostały akty przyznania stypendium Wójta Gminy Luzino. Otrzymało je 5 uczniów z terenu gminy za wybitne osiągnięcia w nauce i sukcesy w konkursach uzyskane w roku szkolnym 2021/2022. Uroczystość odbyła się w murach luzińskiej biblioteki.

Stypendia otrzymali:

Nikodem Socha – absolwent Szkoły Podstawowej nr 2 im. prof. Gerarda Labudy w Luzinie. W roku szkolnym 2021/2022 ukończył szkołę ze średnią ocen 5,94 z zachowaniem wzorowym. Jest laureatem Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego dla uczniów klas IV – VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2021/2022, którego organizatorem był Pomorski Kurator Oświaty oraz finalistą Wojewódzkiego Konkursu z Biologii dla uczniów klas IV – VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2021/2022, którego organizatorem był Pomorski Kurator Oświaty.

Agata Klawikowska – absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego w Wejherowie. W roku szkolnym 2021/2022 ukończyła szkołę ze średnią ocen 5,71 z zachowaniem wzorowym. Jest laureatem IV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mózgu, której organizatorem był Komitet Główny IV Ogólnopolskiej Olimpiady.

Karolina Plichta – uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 im. Lecha Bądkowskiego w Luzinie. W roku szkolnym 2021/2022 ukończyła szkołę ze średnią ocen 6,00 z zachowaniem wzorowym. Jest finalistą Ogólnopolskiego Konkursu Liga Matematyczna im. Zdzisława Matuskiego w roku szkolnym 2021/2022, którego organizatorem był Instytut Nauk Ścisłych i Technicznych Akademii Pomorskiej w Słupsku i I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Słupsku.

Julia Ryńska – uczennica III Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni. W roku szkolnym 2021/2022 ukończyła szkołę ze średnią ocen 5,33 z zachowaniem wzorowym. Jest finalistą III stopnia LII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, którego organizatorem był Komitet Główny Olimpiady Literatury i Języka Polskiego w Warszawie.

Jakub Woźniak – uczeń Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kębłowie. W roku szkolnym 2021/2022 ukończył szkołę ze średnią ocen 5,75 z zachowaniem wzorowym. Jest finalistą Ogólnopolskiego Konkursu Liga Matematyczna im. Zdzisława Matuskiego w roku szkolnym 2021/2022, którego organizatorem był Instytut Nauk Ścisłych i Technicznych Akademii Pomorskiej w Słupsku i I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Słupsku.

Oprawa muzyczna wydarzenia została przygotowana i zaprezentowana przez Marikę Brzeźniak - wieloletnią uczestniczkę zajęć prowadzonych przez Piotra Jędrzejczaka - nauczyciela gry na pianinie w Gminnym Ośrodku Kultury w Luzinie.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}