W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Innowacyjny sposób nauki języka angielskiego w Przedszkolu nr 2 w Luzinie

wzmocnij swoje otoczenie

Dzieci z Przedszkola nr 2 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Luzinie mogą w innowacyjny sposób uczyć się języka angielskiego. Przedszkole zostało wyposażone w interaktywny monitor dotykowy oraz pomoce naukowe potrzebne do nowoczesnej nauki języka angielskiego. Projekt zrealizowano w ramach programu „WzMOCnij swoje otoczenie” zorganizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne.

Dzieci ze wszystkich oddziałów przedszkolnych zaczęły naukę języka angielskiego z wykorzystaniem kolorowych i ciekawych kart pracy. Nauczyciele wykorzystują w codziennej nauce interaktywny monitor dotykowy, który pozwala korzystać z materiałów ćwiczeniowych w formie cyfrowej dostępnych dla dzieci i nauczycieli.

Monitor, książki, pacynki oraz materiały interaktywne sprawiają, że zajęcia prowadzone w Przedszkolu nr 2 są atrakcyjne, ciekawe oraz zachęcające dzieci do poznawania i nauki języka angielskiego.

Program „WzMOCnij swoje otoczenie” to ogólnopolski program grantowy realizowany przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne, skierowany do samorządów i ich jednostek – np. przedszkoli, szkół, bibliotek, czy ośrodków pomocy społecznej, oraz do organizacji pozarządowych, które chcą wprowadzać ważne i długotrwałe zmiany w swoim otoczeniu w jednym z ośmiu następujących obszarów: aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, edukacja, ochrona zwierząt, rozwój wspólnej przestrzeni publicznej, środowisko naturalne, zdrowie i inne inicjatywy mieszczące się w celach programu. Więcej informacji o działalności organizatora programu dostępnych jest na stronie https://raport.pse.pl/ i www.wzmocnijotoczenie.pl

 

 

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}