W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Siłownia zewnętrzna w Milwinie

siłownia zewnętrzna

Siłownia zewnętrzna w Milwinie już otwarta!

Zapraszamy mieszkańców Milwina do korzystania z siłowni zewnętrznej, która powstała dzięki projektowi naszej gminy nagrodzonemu w dobrosąsiedzkim programie „WzMOCnij swoje otoczenie”, organizowanym przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne.

Do dyspozycji mieszkańców jest już m.in. wioślarz, twister, wyciąg górny oraz stół do gry w tenisa. Dzięki projektowi „Aktywne Milwino” staramy się propagować zdrowy tryb życia wśród mieszkańców naszego sołectwa oraz okolicznych gmin. Zapraszamy do korzystania z profesjonalnego i wytrzymałego sprzętu siłowni plenerowej!

„WzMOCnij swoje otoczenie” wspiera lokalne inicjatywy związane z aktywizacją społeczną, rozwojem wspólnej przestrzeni publicznej, poprawą jakości życia i bezpieczeństwa mieszkańców. Więcej informacji o działalności Polskich Sieci Elektroenergetycznych i programie przeczytać można na stronach https://raport.pse.pl/pl/ i www.wzmocnijotoczenie.pl.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}