W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Powstanie siłownia zewnętrzna w Milwinie

sprzęt do siłowni zewnętrznej

Już niedługo powstanie siłownia zewnętrzna w Milwinie. Projekt jest możliwy dzięki grantowi pozyskanemu przez naszą gminę w dobrosąsiedzkim programie „WzMOCnij swoje otoczenie”, organizowanym przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne.

Projekt „Aktywne Milwino” powstał, aby propagować zdrowy tryb życia wśród mieszkańców sołectwa Milwino oraz okolicznych gmin. Celem jest zagospodarowanie terenu w centrum wsi pod siłownię zewnętrzną, o którą starali się mieszkańcy. Do dyspozycji mieszkańców będzie m.in. wioślarz, twister oraz stół do gry w tenisa.

Program „WzMOCnij swoje otoczenie” wspiera lokalne inicjatywy związane z aktywizacją społeczną, rozwojem wspólnej przestrzeni publicznej, poprawą jakości życia i bezpieczeństwa mieszkańców. Więcej informacji o działalności Polskich Sieci Elektroenergetycznych i programie „WzMOCnij swoje otoczenie” przeczytać można na stronach https://raport.pse.pl/pl/  i www.wzmocnijotoczenie.pl.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}