W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Mistrzowie AGRO - zagłosuj na swojego sołtysa, KGW, osobowość, którą znasz

12.04.2024

mistrzowie Agro

Miło nam poinformować o rozpoczęciu głosowania w kolejnej edycji akcji MISTRZOWIE AGRO – największym plebiscycie sołeckim i rolniczym w Polsce, prowadzonym w naszym województwie przez „Dziennik Bałtycki” i „Głos Pomorza” oraz ogólnopolski serwis i magazyn „Strefa Agro”.

Laureaci konkursu zostaną wybrani najpierw w głosowaniu w powiatach, następnie na szczeblu wojewódzkim, a ostatecznie w skali całego kraju.

Serdecznie gratulujemy uzyskania nominacji z naszej gminy kandydatów w następujących kategoriach:

- Koło Gospodyń Wiejskich Roku: KGW Kaszubianki w Zelewie, KGW Sami Swoi w Kochanowie, KGW pod Podkową w Kębłowie, Kółko Rolnicze - KGW w Luzinie, Stowarzyszenie Gospodarzy, Gospodyń i Sympatyków Wsi Robakowo;

- Lider Społeczności Roku: Marzena Miotk, Rafał Freitag;

- Sołtys Roku: Bronisław Nadolski, Dariusz Miotk, Mariusz Stenka, Marzena Pallach, Piotr Michałek, Stanisław Cejrowski.

Tak liczne nominacje są wyrazem uznania i docenienia pracy rolników, sołtysów, sołectw, kół gospodyń wiejskich oraz liderów społeczności.

Zachęcamy do głosowania: https://dziennikbaltycki.pl/glosowanie-w-plebiscycie-mistrzowie-agro-2024-rozpoczete-zobacz-kto-zostal-nominowany-i-zaglosuj-wciaz-mozesz-zglosic-swojego/ar/c8-18177759

{"register":{"columns":[]}}