W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Biblioteka w Luzinie laureatem IV edycji programu dobrosąsiedzkiego „WzMOCnij swoje otoczenia”

25.08.2022

baza natura

Gminna Biblioteka w Luzinie jest jednym z laureatów IV edycji programu dobrosąsiedzkiego „WzMOCnij swoje otoczenia”. Dzięki przyznanemu przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne grantowi w sąsiedztwie biblioteki powstanie „Baza Natura- naturalny plac zabaw do zadań specjalnych”- m.in. spotkań edukacyjnych, nauki w harmonii z naturą, do prowadzenia różnorodnych warsztatów, czytania książek i odpoczynku dla mieszkańców Gminy Luzino w każdym wieku.

Program „WzMOCnij swoje otoczenie” to inicjatywa Polskich Sieci  Elektroenergetycznych - krajowego operatora systemu przesyłowego. Celem tej inicjatywy jest wyłonienie najlepszych projektów związanych z rozwojem lokalnej infrastruktury, aktywizacją życia społecznego i kulturalnego oraz finansowe wsparcie w ich wdrożeniu.

Program jest skierowany do gmin, na terenie których jest zlokalizowana lub budowana infrastruktura przesyłowa.
Więcej informacji o działalności organizatora programu dostępnych jest na stronie https://raport.pse.pl/ i www.wzmocnijotoczenie.pl

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}