W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Złóż wniosek o zwrot akcyzy

01.02.2022

W terminie od 1 lutego do 28 lutego 2022 roku należy złożyć wniosek dotyczący zwrotu podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego.

zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment laptopa z dłońmi ułożonymi na klawiaturze, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Ogłoszenie

Wniosek należy złożyć w Urzędzie Gminy wraz z fakturami VAT stanowiącymi dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 1 sierpnia 2021r. do 31 stycznia 2022r. w następujący sposób: 

  • wypełniając go osobiście w Urzędzie Gminy Grodzisko Dolne (w tym celu należy zabrać ze sobą: dowód osobisty, zaświadczenie o numerze NIP, numer rachunku bankowego oraz faktury potwierdzające zakup oleju napędowego),
  • przesyłając wypełniony wniosek wraz z załącznikami w postaci faktur zakupu oleju napędowego do urzędu gminy za pośrednictwem operatora pocztowego na adres Urząd Gminy Grodzisko Dolne 37-306 Grodzisko Dolne 125a,
  • składając w zamkniętej kopercie w biurze podawczym urzędu gminy w godzinach pracy urzędu,
  • przesyłając wypełniony wniosek wraz z załącznikami w postaci faktur zakupu oleju napędowego do urzędu gminy za pośrednictwem poczty elektronicznej skrzynki podawczej e-PUAP Urzędu Gminy (91k9c3bgdm/skrytka)

Materiały

Akcyza
wniosek​_akcyza.pdf 0.85MB
Oświadczenie o użytkowaniu gruntów
oswiadczenie​_o​_uzytkowaniu​_gruntow​_akcyza.doc 0.02MB
Formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc w rolnictwie lub rybołówstwie inną niż pomoc de minimis w rolnictwie i rybołówstwie.
formularz​_akcyza.doc 0.04MB
{"register":{"columns":[]}}