W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Posterunek Policji w Grodzisku Dolnym nieczynny do 1 kwietnia

31.01.2024

szary budynek z brązowimy drzwiami, niebieskie napisy posterunek policji w Grodzisku Dolnym, wkoło śnieg przed budynkiem zielone ogrodzenie

Posterunek Policji w Grodzisku Dolnym jest nieczynny do 1 kwietnia z powodów organizacyjnych i kadrowych. Kierownik posterunku odbywa szkolenie oficerskie, a pozostali policjanci zostali czasowo skierowani do służby w innych miejscach.  Sytuacja ma charakter przejściowy. Policja zapewnia, że mimo czasowego zamknięcia posterunku nadal realizuje działania operacyjne na terenie naszej gminy. Komendant powiatowy wyznaczył czasowo do realizacji tych działań asp. Pawła Misia, który nadzoruje obszar Grodziska Dolnego, Grodziska Nowego, Chodaczowa i Laszczyn, który dostępny jest pod nr tel: 572-908-577 oraz asp. szt. Grzegorza Baja, który nadzoruje obszar Grodziska Górnego, Wólki Grodziskiej, Zmysłówki, Podlesia i Opalenisk. Dostępny jest pod nr tel: 571-203-256. 
Komendant Powiatowy Policji w Leżajsku przypomina również, że zgłoszenia naruszenia prawa i podjęcia interwencji przez Policję w Leżajsku przyjmowane są pod nr tel. 47 822 2310. Numer aktywny jest 24/h, 7 dni w tygodniu.  

{"register":{"columns":[]}}