W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja o przystąpieniu Gminy Grodzisko Dolne do zakupu węgla kamiennego z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych

04.11.2022

węgiel

Na podstawie art. 34 ust.1 ustawy z dnia 27 października 2022 roku o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych (Dz. U z 2022., poz. 2236) Gmina Grodzisko Dolne informuje, że przystępuje do zakupu węgla kamiennego na mocy w/w ustawy z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych, zlokalizowanych na terenie Gminy Grodzisko Dolne.

W najbliższym czasie będziemy informować mieszkańców o warunkach i zasadach preferencyjnego zakupu węgla kamiennego za pośrednictwem gminy.

 

                                                       Wójt Gminy Grodzisko Dolne

                                                                   Jacek Chmura

 

http://bip.grodziskodolne.pl/36-ogloszenia/6294-ogloszenia-rozne/11265-informacja-o-przystapieniu-gminy-grodzisko-dolne-do-zakupu-wegla-kamiennego-z-przeznaczeniem-dla-gospodarstw-domowych.html#ak11265

{"register":{"columns":[]}}