W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dbajmy o swoje zdrowie - 7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia

05.04.2024

kolorowa grafika związana ze zdrowiem

Od 7 kwietnia 1950 r. święto to obchodzone jest co roku i jest bezpośrednio związane z powstaniem Światowej Organizacji Zdrowia. Głównym założeniem tego święta jest zwrócenie szczególnej uwagi na najważniejsze problemy zdrowotne społeczeństw na świecie.

W tym roku hasłem przewodnim Światowego Dnia Zdrowia jest „Moje zdrowie, moje prawo”.

Tegoroczny temat przypomina nam, że każdy człowiek ma prawo do dostępu do wysokiej jakości usług zdrowotnych, edukacji i informacji, a także bezpiecznej wody pitnej, czystego powietrza, dobrego odżywiania, godnych warunków pracy i środowiska oraz wolności od dyskryminacji.

Poniżej udostępniamy krótki materiał opracowany przez specjalistów z Natu.Care, w którym znajdą Państwo wiele ważnych informacji o zdrowiu, odżywianiu się i zapobieganiu chorobom.

Światowy Dzień Zdrowia 2024, czyli "Moje zdrowie, moje prawo"

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}