W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

15 stycznia (sobota) otwieramy lodowisko

14.01.2022

Jest nam niezmiernie miło poinformować mieszkańców naszej gminy, że w najbliższą sobotę (15 stycznia) otwieramy lodowisko.

Kolorowy napis na białym tle.. 15 stycznia (sobota) otwieramy lodowisko.

Z uwagi jednak na obecną sytuację związaną z obowiązującym stanem epidemii koronawirusa Sars-Cov-2 jesteśmy obowiązani stosować zalecenia służb sanitarnych. W związku z tym korzystanie z lodowiska będzie możliwe tylko i wyłącznie poprzez rejestrację w elektronicznym systemie każdej osoby, która będzie chciała skorzystać z jazdy na obiekcieMożliwość rejestracji zostanie Państwu udostępniona od jutra od godziny 8 rano na stronie internetowej gminy: www.grodziskodolne.pl

Za pomocą tej aplikacji będzie można wybrać godzinę jazdy na lodowisku. Wybranie określonego przedziału czasu będzie wiązało się z tym, iż osoba zostanie wpuszczona na obiekt tylko o godzinie, w której zarezerwowała pobyt na lodowisku. Ograniczeniom będzie podlegać również możliwość wypożyczenia łyżew i innego sprzętu (kaski i pingwiny). Zalecamy, aby nie korzystac z wypożyczalni sprzetu, jeżeli jestesmy w stanie zapewnić sobie własne łyzwy. Gdybyśmy jednak nie posiadali własnych łyżew, musimy w każdym przypadku zadzwonić do wypożyczalni przed przyjazdem na lodowisko, najlepiej dzień wcześniej, aby mieć pewność, że otrzymamy łyżwy. 

Numer do wypożyczalni to: 17 - 24 36 102 i aktywny bedzie każdego dnia tygodnia począwszy od 15 stycznia w godzinach od 10:00 do 20:00.

Jeżeli po rozmowie telefonicznej z osobą wypożyczającą łyżwy okaże się, że na określoną godzinę, którą zarezerwowaliśmy w aplikacji czas pobytu na lodowisku, nie ma danego rozmiaru łyżwy, prosimy - w przypadku rezygnacji z korzystania z lodowiska - o anulowanie swojej rezerwacji w systemie. Możemy to zrobic w bardzo prosty sposób, klikając w odpowiednie pole z napisem "Anuluj rezerwacje" znajdujące się w wiadomości, którą otrzymamy na swoją skrzynkę mailową potwierdzającą naszą rezerwację. 

Prosimy przyjeżdżać na lodowisko na 15 min przed terminem rezerwacji jazdy na lodowisku. 

Więcej informacji na temat zasad korzystania z lodowiska znajdą Państwo w regulaminie  i innych informacjach, które zamieściliśmy poniżej. 

Zapraszamy do zapoznania się z tymi informacjami, abysmy wspólnie mogli cieszyć się z korzystania z obiektu, będąc jednocześnie spokojnym o własne bezpieczeństwo zdrowotne, jak i w celu uniknięcia nieprzyjemnych sytuacji związanych z nieznajomością zasad działania lodowiska. 

Prosimy o wyrozumiałość i zrozumienie. Znajdujemy się obecnie w sytuacji szczególnej, związanej ze wzrostem zakażeń koronawirusem Sars-Cov-2 i nie chcemy, abyśmy ponosili wszyscy z tego tytułu przykre konsekwencje zdrowotne. 

Materiały

Regulamin lodowiska
REGULAMIN​_LODOWISKA.pdf 0.23MB
Harmonogram korzystania z lodowiska
HARMONOGRAM​_KORZYSTANIA​_Z​_LODOWISKA.pdf 0.36MB
Zasady bezpieczeństwa sanitarnego
ZASADY​_BEZPIECZEŃSTWA​_SANITARNEGO.pdf 0.36MB
Klauzula RODO
Klauzula​_RODO.pdf 0.22MB
{"register":{"columns":[]}}