W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zmiana kryterium dochodowego w programie "Posiłek w szkole i w domu" na lata 2019-2023

04.01.2022

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grodzisku Dolnym informuje, iż z dniem 1 stycznia 2023r. uległo zmianie kryterium dochodowe dla osób ubiegających się o udział w programie „Posiłek w szkole i w domu”.

białe tło niebieskie litery posiłek w szkole i w domu

Kryterium to wynosi dla osoby samotnej – 1552,00 zł, a dla osoby w rodzinie 1200,00 zł .
Program „Posiłek w szkole i w domu” zapewnia pomoc zarówno osobom starszym, niepełnosprawnym, o niskich dochodach, jak i dzieciom, które wychowują się w rodzinach znajdujących się w trudnej sytuacji, w postaci dofinansowania posiłków wydawanych w stołówkach szkolnych i dowożonym osobom dorosłym, które ze względu na podeszły wiek lub niepełnosprawność nie są w stanie same przygotować sobie gorącego posiłku. Program występuje w formie świadczenia pieniężnego w postaci otrzymania zasiłku lub w formie rzeczowej, w postaci zakupu produktów żywnościowych .
Osoby chcące skorzystać z w/w pomocy proszone są o zgłoszenie się do GOPS - u lub o kontakt telefoniczny pod nr tel. (17) 242 91 34. 

 

{"register":{"columns":[]}}