W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ostatnia Sesja VIII Kadencji Rady Gminy Grodzisko Dolne

25.04.2024

kobiety i mężczyźni ubrani w odświętne stroje pozują do wspólnego zdjęcia

Wczoraj, 24 kwietnia w sali konferencyjnej urzędu gminy odbyła się ostatnia sesja VIII Kadencji Rady Gminy Grodzisko Dolne.

Po zrealizowaniu ustalonego porządku obrad nastąpiły podziękowania i życzenia dla radnych, którzy ostatni raz spotkali się w takim składzie.

Przewodniczący Rady Gminy p. Kazimierz Matuszek podziękował wszystkim radnym oraz mieszkańcom za dobrą współpracę w tej wyjątkowej, trudnej , pełnej wyzwań i podejmowania odpowiedzialnych decyzji, trwającej ponad 5 lat kadencji.

Na szczególną uwagę zasługuje osoba Pana Józefa Majkuta. Podczas tej sesji został uhonorowany okolicznościowym grawertonem w podziękowaniu za wieloletnią, oddaną pracę na rzecz naszego samorządu i całego Powiatu Leżajskiego.

Pan Józef Majkut od 1977 do 2005 roku pracował w urzędzie gminy na wielu stanowiskach pracy, w tym kierowniczych, a w latach 1989/1990 był Naczelnikiem Gminy Grodzisko Dolne.

Przez 25 lat pełnił funkcję Radnego Powiatu Leżajskiego.

Podsumowując Pan Józef ponad 40 lat pracował w służbie na rzecz samorządu i służył jego mieszkańcom wszelką pomocą, wsparciem i radą.

Panie Józefie jeszcze raz dziękujemy za Pana pracę i poświęcenie.

Wójt Gminy p. Jacek Chmura podziękował wszystkim radnym za owocną współpracę. Wyraził również swoją wdzięczność i podziękowanie za wsparcie i pomoc gminie, władzom państwowym i samorządowym: Wojewodzie Podkarpackiemu, Marszałkowi Województwa Podkarpackiemu, Sejmikowi Województwa Podkarpackiemu, Zarządowi Powiatu Leżajskiemu na czele ze Starostą Leżajskim, Radnym Powiatu Leżajskiego oraz posłom na Sejm RP, dzięki którym gmina się rozwijała i miała możliwość realizacji zadań i inwestycji, które służą wszystkim jej mieszkańcom.

Na koniec radni gminni otrzymali z rąk Przewodniczącego i Wójta Gminy pamiątkowe podziękowania z wyrazami wdzięczności i uznania a pełną zaangażowania pracę oraz za wysiłek włożony na rzecz rozwoju gminy.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim radnym i życzymy wszelkiej pomyślności w dalszym życiu.  

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}