W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Pomoc w wypełnianiu wniosków obszarowych w Urzędzie Gminy

27.03.2023

czerwony drukowany napis Informacja na białym tle

Od 11 kwietnia pomoc w wypełnianiu wniosków o przyznanie dopłat bezpośrednich będzie można, jak co roku, uzyskać w Urzędzie Gminy w Grodzisku Dolnym, w dni robocze w godz. 7:30 - 15:30. Obowiązuje rejestracja telefoniczna pod nr tel: (17) 242 82 65.

WAŻNE! W urzędzie gminy obsługiwani będą tylko i wyłącznie rolnicy posiadający do 10 ha gruntów ornych i wnioskujący o przyznanie dopłat bezpośrednich w zakresie podstawowym. Pozostałych rolników zapraszamy do Leżajska do przedstawicieli PODR. 

Przypominamy, że wnioski o przyznanie płatności wraz z załącznikami są przyjmowane przez Agencję bez pomniejszania dopłat od 15 marca do 15 maja 2023 roku. Tradycyjnie dokumenty będzie można dostarczać również po tym terminie, ale za każdy roboczy dzień opóźnienia płatność będzie pomniejszana o 1 procent. Z kolei korekt we wnioskach bez konsekwencji finansowych będzie można dokonywać do 31 maja 2023 roku. Po tej dacie płatności do powierzchni objętych zmianami będą również obniżane o 1 procent za każdy dzień zwłoki. Zarówno w przypadku składania wniosków, jak i wprowadzania w nich modyfikacji, ostateczny termin to 9 czerwca 2023 roku.

{"register":{"columns":[]}}