W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

WAŻNA INFORMACJA

09.09.2022

Grafika przedstawia czerwoną tabliczkę z białym, podkreślonym napisem ważna informacja

Od najbliższego poniedziałku tj. 12 września rozpoczną się prace związane z przebudową drogi powiatowej nr 1259R od Ronda w Grodzisku Górnym do Orędy w Grodzisku Dolnym. Prace wykonywane będą odcinkami. Ruch kierowany będzie za pomocą tzw. wahadła.

W dniu 12 września wykonawca, firma PBI Infrastruktura, przystąpi do frezowania i korytowania części jezdni po stronie Urzędu Gminy. Mieszkańców od 117A do 167 w m-ci Grodzisko Dolne ze względu na duże utrudnienia prosimy o wyprowadzenie aut z posesji.

W dniu 13 września tego samego rodzaju prace rozpoczną się w Grodzisku Górnym od nr 446A do nr 290 w m-ci Grodzisko Dolne. Prace prowadzone będą po przeciwnej stronie chodnika. Dlatego mieszkańców w/w lokalizacji również prosimy o wyprowadzenie aut z posesji. Utrudnienia z wjazdem/wyjazdem z posesji mogą trwać kilka dni.

Cała przebudowywana droga podzielona zostanie na 5 mniejszych odcinków, na których kolejno będą występować utrudnienia.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

{"register":{"columns":[]}}