W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ruszyła rekrutacja do projektu "Staże zawodowe dla bezrobotnych"

14 lutego 2022 roku rozpoczęła się I tura rekrutacji do projektu "Staże zawodowe dla bezrobotnych" realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. Rekrutacja trwać będzie od 14 do 25 lutego 2022 roku.

cztery kobiety i dwóch mężczyzn w różnych strojach oraz czarny napis "Zapraszamy do udziału w projekcie "Staże zawodowe dla bezrobotnych"

Grupa docelowa porojektu to 85 bezrobotnych osób zamieszkałych na terenie województwa podkarpackiego w wieku 30 lat i więcje, którzy znajdują się w trdunej sytuacji na rynku pracy. 

W ramach projektu dla Uczestników/czek projektu przewidziano następujące formy wsparcia: opracowanie Indywidualnych Planów Działania,poradnictwo zawodowe,pośrednictwo pracy,szkolenia zawodowe oraz stypendium szkoleniowe,6 miesięczne staże zawodowe dla 85 Uczestników/czek,refundacja części wynagrodzenia/dodatku do wynagrodzenia dla opiekuna stażu,zwrot kosztów dojazdu oraz ubezpieczenie NNW.

Dokumenty rekrutacyjne można złożyć:

  • osobiście w biurze projektu ul. Wolności 48, 39-300 Mielec w godzinach od 9:00 do 15:00,
  • za pośrednictwem poczty/kuriera na adres biura projektu ul. Wolności 48, 39-300 Mielec w terminie trwania rekrutacji.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Biurze projektu oraz pod numerem tel. 511 059 713

Dokumenty do pobrania znajdują się na stronie internetowej aspproject.pl w zakładce PROJEKTY REALIZOWANE/

http://aspproject.pl/index.php/2021/11/05/staze-zawodowe-dla-bezrobotnych/

{"register":{"columns":[]}}