Powitanie nowego samochodu przez jednostkę OSP Grodzisko Górne
06.11.2024
Wczoraj, 5 listopada jednostka OSP Grodzisko Górne przywitała nowy samochód ratowniczo – pożarniczy MAN TGM 18.320.
Powitanie odbyło się w bardzo uroczysty sposób. Poniżej krótka fotorelacja z tego wydarzenia.
Zakup nowego samochodu był możliwy dzięki dofinansowaniu z Programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021 – 2027 w kwocie 839 979,00 zł.