W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Komenda w Leżajsku z nowym radiowozem

12.01.2024

z lewej strony policjanci w mundurach w środku policyjny radiowóz z prawej strony kobieta i mężczyźni w zimowych kurtkach
zima w tle niebieski budynek policji

Do Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku trafił nowy oznakowany radiowóz marki KIA Ceed. Zakup pojazdu został zrealizowany w ramach Programu Modernizacji Policji na lata 2022-2025 i został dofinansowany ze środków jednostek samorządu terytorialnego. Oznacza to, że połowę środków potrzebnych na zakup samochodu zapewniła Policja, a na drugą połowę złożyły się wszystkie samorządy z powiatu leżajskiego.

Całkowity koszt zakupu samochodu wyniósł ponad 155 tysięcy złotych, z czego Gmina Grodzisko Dolne dołożyła z własnego budżetu kwotę 13 030, 00 zł.

Kluczyki, na ręce funkcjonariuszy Zespołu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku, w obecności kadry kierowniczej leżajskiej komendy i samorządowców z terenu powiatu leżajskiego, symbolicznie przekazał Starosta Leżajski. Naszą gminę reprezentował Sekretarz Gminy p. Adam Chmura.  Samochód, który już pojawił się na drogach powiatu patrolować będzie również teren naszej gminy.

 

Zdj. Komenda Powiatowa Policji w Leżajsku

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}