W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Umowa o realizację projektu RaP STEAM podpisana

26.03.2024

dwie kobiety w czerwonej i różowej marynarce oraz dwóch mężczyzn pozują do zdjęcia kobieta i mężczyzna trzymają dokumenty

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 22 marca w Podkarpackim Zespole Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie w obecności Wicemarszałka Województwa Podkarpackiego p. Piotra Pilcha i Członka Zarządu Województwa Podkarpackiego p. Anny Huk oraz Pani Dyrektor PZPW Krystyny Wróblewskiej, Wójt Gminy Grodzisko Dolne p. Jacek Chmura podpisał umowę o realizację projektu RaP STEAM – robotyka i programowanie w szkołach podstawowych z terenu województwa podkarpackiego w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027. Umowa stanowi podstawę dla dalszej współpracy w ramach projektu, a działania projektowe przyczynią się do znaczącej poprawy jakości i efektywności kształcenia oraz będą miały trwały i pozytywny wpływ na rozwój kompetencji uczniów i uczennic w obszarze robotyki i programowania.

Poniżej relacja z tego wydarzenia. 

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}