W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Trwa nabór do projektu "Aktywny senior - kontynuacja"

05.12.2022

dwoje starszych ludzi siedzi na kanapie kobieta w okularach odbiera filiżankę od młodej dziewczyny, mężczyzna zdejmuje okulary

W ramach projektu można skorzystać z:

  1.   Opiekuńczych usług w Dziennym Domu Pomocy w Grodzisku Dolnym 
  2.   Sąsiedzkich usług opiekuńczych

Projekt jest kierowany do Seniorek i Seniorów mieszkających na ternie Gminy Grodzisko Dolne:

- potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu,

- w wieku powyżej 60 lat.

Osoby, które chcą wziąć udział w projekcie muszą przejść procedurę rekrutacyjną i zostać zakwalifikowane przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grodzisku Dolnym.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie prosimy o uzupełnienie Formularza rekrutacyjnego i dostarczenie go do GOPS w Grodzisku Dolnym. Można skorzystać z pomocy pracowników GOPS w uzupełnieniu Formularza. Formularz dostępny do pobrania poniżej. 

Zainteresowanie udziałem w projekcie można zgłosić również telefonicznie pod numerem: 17 24 29 134 lub e-mailem gops@grodziskodolne.pl.

plakat

Projekt „Aktywny Senior – kontynuacja” nr RPPK.08.03.00-18-0024/22, jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 Priorytet VIII. Integracja społeczna Działanie 8.3 Zwiększanie dostępu do usług społecznych i zdrowotnych.

Materiały

Formularz
Formularz​_Rekrytacyjny​_do​_Projektu​_​_Aktywny​_Senior​_-​_kontynuacja.pdf 12.09MB
{"register":{"columns":[]}}