W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Zebranie z sołtysami

07.12.2023

W dniu 7 grudnia 2023 roku odbyło się zebranie z sołtysami zwołane przez wójta Gminy Wielgomłyny Bogumiłę Dyktyńską.

Na tle niebieskiej dekoracji stoi grupa dorosłych osób. Są to sołtysi z wójtem gminy.

W dniu 7 grudnia 2023 roku odbyło się zebranie z sołtysami zwołane przez wójta Gminy Wielgomłyny Bogumiłę Dyktyńską. Podczas spotkania, zwróciła się z prośbą o przekazanie mieszkańcom swoich sołectw komunikatu o następującej treści:

Komunikat !!!

 

W związku z ogłoszeniami dotyczącymi obniżania cen „prądu” oraz możliwości zakładania instalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii, jakie otrzymują w kopertach mieszkańcy Gminy Wielgomłyny informujemy, że Gmina Wielgomłyny nie jest nadawcą powyższych informacji. Ogłoszenia pochodzą od podmiotów komercyjnych w związku z czym Gmina Wielgomłyny nie ponosi odpowiedzialności za treści i konsekwencje związane z ewentualną współpracą mieszkańców gminy z takimi podmiotami !!!

 

Oprócz spraw bieżących związanych z działalnością Gminy, poruszane były kwestie dotyczące:

  • realizacji projektu „SOŁECTWO NA PLUS”,
  • zimowego utrzymania dróg,
  • prowadzonych i planowanych inwestycji, w szczególności projekt OZE.

Sołtysi mieli też okazję do porozmawiania nt. interesujących ich spraw. Po omówieniu nurtujących tematów wójt Bogumiła Dyktyńska zaprosiła na mszę w kościele Niedośpielinie w intencji górników z kopalni,, Wujek" w dn 10 grudnia oraz na wigilię organizowaną w GOKu w dn 20 grudnia oraz złożyła najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

{"register":{"columns":[]}}