W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Wielgomłyny

07.12.2024

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Wielgomłyny

W sobotę, 7 grudnia odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Wielgomłyny. Oficjalnego otwarcia dokonał gospodarz spotkania Pan Przemysław Pawlus, który życzył wszystkim uczestnikom dobrej zabawy, udanych akcji i pięknych goli. Do udziału w tegorocznym turnieju zgłosiło się 6 drużyn w grupie młodzieżowej oraz 8 drużyn dorosłych z terenu naszej gminy. Nie zabrakło adrenaliny i pięknych akcji kończących się bramkami. Rywalizacja przebiegała w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Mistrzostwo w grupie młodzieżowej wywalczyła drużyna PSP z Wielgomłyn, w grupie dorosłej drużyna z Niedośpielina - pokonując w finałowym meczu drużynę OSP KSRG Wielgomłyny. Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom gratulujemy i serdecznie dziękujemy za udział.

Wyniki – młodzież:
1 miejsce - PSP Wielgomłyny I
2 miejsce - PSP Zagórze I
3 miejsce - PSP Wielgomłyny II
4 miejsce - PSP Wielgomłyny III
5 miejsce - PSP Krzętów
6 miejsce - PSP Zagórze II

Najlepszy strzelec: Patryk Ciupiński
Najlepszy bramkarz: Kacper Placzyński
Spotkanie poprowadził sędzia Kamil Pawlus.

Wyniki - dorośli:

I miejsce - Niedośpielin
II miejsce - OSP KSRG Wielgomłyny
III miejsce - Myśliwczów
IV miejsce - Krzętów
V miejsce - Karczów
VI miejsce - Cadovia
VII miejsce - SKORPIONY
VIII miejsce – Rogi

Najlepszy strzelec: Robert Szopa
Najlepszy bramkarz: Patryk Kaśkosz
Spotkanie poprowadził sędzia  Damian Łukasiński.

Zdjęcia (31)

{"register":{"columns":[]}}