W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dzień Sołtysa

11.03.2024

Sołtysi z gminy Wielgomłyny stoją w dwóch rzędach z wiązankami kwiatów w ręku. Wśród nich z prawej strony Wójt Gminy Bogumiła Dyktyńska.

11 marca obchodzimy Dzień Sołtysa. Z tej okazji odbyło się spotkanie Wójt Gminy Wielgomłyny, z Paniami Sołtys i Panami Sołtysami z naszej Gminy. Były podziękowania za współpracę i życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz w pełnieniu tej zaszczytnej, społecznej funkcji. Wójt Bogumiła Dyktyńska oraz Przewodniczący Rady Gminy Wielgomłyny, Marcin Wrona, podkreślali rolę jaką Sołtysi pełnią w swoich społecznościach. To właśnie Oni są blisko ludzkich spraw i są ich głosem we współpracy z samorządem.

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

{"register":{"columns":[]}}