Zaproszenie do udziału w badaniu oceny jakości współpracy Samorządu Województwa Łódzkiego z NGO działającymi na terenie województwa łódzkiego za 2023 rok
19.02.2024
Samorząd Województwa Łódzkiego serdecznie zaprasza organizacje pozarządowe działające na terenie gminy (stowarzyszenia, fundacje, kluby sportowe, ochotnicze straże pożarne, koła gospodyń wiejskich i inne) do udziału w krótkim badaniu, którego celem jest ocena jakości współpracy Samorządu Województwa Łódzkiego z organizacjami pozarządowymi działającymi na terenie naszego regionu w 2023 roku.
Dzięki badaniu Samorząd chce poznać m.in preferencje sektora NGO w zakresie współpracy oraz zidentyfikować bariery, które utrudniają rozwój relacji.
Wyniki ankiety będą prezentowane wyłącznie w zestawieniach, w sposób uniemożliwiający łączenie danych osobowych Badanych z odpowiedziami udzielanymi na pytania w niej zawarte.
Ankieta zawiera 12 pytań, a jej wypełnienie zajmuje około 10 minut.
W razie jakichkolwiek pytań czy problemów technicznych przy wypełnianiu ankiety prosimy o kontakt z Katarzyną Bednarek-Mogińską (Kancelaria Marszałka Województwa Łódzkiego, Wydział Inicjatyw Społecznych):
e-mail: katarzyna.moginska@lodzkie.pl
tel. 42 663 33 48