W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Podziękowania dla Ojca Proboszcza Dominika Słabika

02.07.2025

Podziękowania dla Ojca Proboszcza Dominika Słabika

Z dniem 30 czerwca br. posługę duszpasterską w parafii rzymskokatolickiej p.w.  Stanisława B.M. w Wielgomłynach zakończył Ojciec Proboszcz Dominik Słabik.

Za posługę kapłańską, wzruszające homilie, udzielone sakramenty oraz wszystkie działania, których na przestrzeni
9 lat nie brakowało, Ojcu Proboszczowi podziękowali przedstawiciele samorządu – Wójt Marcin Tomczyk i Przewodniczący Rady Gminy Wielgomłyny Przemysław Pawlus.

Przedstawiciele samorządu życzyli  Ojcu Dominkowi Słabikowi realizacji wszystkich zamierzeń i planów oraz wielu łask Bożych i dalej pięknego kapłaństwa, pogody ducha i wiele satysfakcji z wykonywania posługi duszpasterskiej.

Nowym Proboszczem został Ojciec Savio Folcholc, któremu życzymy dużo zdrowia, ludzkiej życzliwości i wsparcia we wszystkich poczynaniach dla dobra Parafii.

A My Mieszkańcy przyłączamy się do podziękowań oraz życzeń.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}