Podziękowania dla Ojca Proboszcza Dominika Słabika
02.07.2025
Z dniem 30 czerwca br. posługę duszpasterską w parafii rzymskokatolickiej p.w. Stanisława B.M. w Wielgomłynach zakończył Ojciec Proboszcz Dominik Słabik.
Za posługę kapłańską, wzruszające homilie, udzielone sakramenty oraz wszystkie działania, których na przestrzeni
9 lat nie brakowało, Ojcu Proboszczowi podziękowali przedstawiciele samorządu – Wójt Marcin Tomczyk i Przewodniczący Rady Gminy Wielgomłyny Przemysław Pawlus.
Przedstawiciele samorządu życzyli Ojcu Dominkowi Słabikowi realizacji wszystkich zamierzeń i planów oraz wielu łask Bożych i dalej pięknego kapłaństwa, pogody ducha i wiele satysfakcji z wykonywania posługi duszpasterskiej.
Nowym Proboszczem został Ojciec Savio Folcholc, któremu życzymy dużo zdrowia, ludzkiej życzliwości i wsparcia we wszystkich poczynaniach dla dobra Parafii.
A My Mieszkańcy przyłączamy się do podziękowań oraz życzeń.