W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Przedłużenie terminu naboru wniosków w ramach Programu Priorytetowego "Wapnowanie gleb" realizowanego przez WFOŚiGW w Łodzi

03.09.2025

Przedłużenie terminu naboru wniosków w ramach Programu Priorytetowego "Wapnowanie gleb"

Szanowni Państwo,

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje, że został przedłużony termin naboru wniosków w ramach Programu Priorytetowego WFOŚiGW w Łodzi pn. „Wapnowanie gleb” do 30 września 2025 roku lub o wyczerpania środków.

Celem Programu jest wsparcie działań regeneracyjnych gleb zakwaszonych na terenie województwa łódzkiego, realizowanych przez osoby fizyczne, w tym osoby fizyczne prowadzące działalność rolniczą.

Zachęcamy do kontaktu z Funduszem za pomocą poczty elektronicznej:
fundusz@wfosigw.lodz.pl lub pod nr telefonu 42 207 14 80

Szczegóły: https://www.wfosigw.lodz.pl/wapnowanie-gleb-osoby-fizyczne/

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}