Terminale płatnicze w Urzędzie Gminy w Wielgomłynach
11.02.2025
Wójt Gminy Wielgomłyny informuje, że Urząd Gminy w Wielgomłynach przystąpił do Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego „Polska Bezgotówkowa”.
To wspólna inicjatywa wiodących na polskim rynku wydawców kart, agentów rozliczeniowych, przy udziale Związku Banków Polskich oraz sektora publicznego.
Program związany jest z deklaracją przedstawicieli Rządu Rzeczypospolitej Polski, dotyczącej upowszechnienia akceptacji płatności bezgotówkowych.
Od lutego 2025 r. w kasie Urzędu Gminy w Wielgomłynach można dokonać płatności bezgotówkowych związanych z wpłatami za:
- opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi,
- wszelkiego rodzaju podatki i opłaty,
- zużytą wodę i odprowadzone ścieki.
Możliwość dokonywania płatności bezgotówkowych w naszym urzędzie jest odpowiedzią na oczekiwania petentów. Mamy nadzieję, że przyjmowanie opłat w formie bezgotówkowej będzie dla Państwa wygodne, zaoszczędzi czas, zwiększy bezpieczeństwo transakcji, a dla urzędu przełoży się na usprawnienie prac całej instytucji.
Wójt Gminy Wielgomłyny
mgr inż. Marcin Tomczyk